Badanie na pasożyty, leczenie

Biorezonansowe badanie na obecność pasożytów

W naszym gabinecie wykonujemy testy na obecność pasożytów metodą biorezonansu. Badanie jest całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne, z łatwością może być wykonywane również małym dzieciom. Podczas badania do urządzenia biorezonansowego przekazywane są patologiczne drgania pasożyta, a następnie są one porównywane z organizmem pacjenta. U zdrowego człowieka nie powinno być częstotliwości które odpowiadają testowanym pasożytom. Jednak w przypadku uzyskania zgodności drgań pasożyta z organizmem pacjenta stwierdza się wtedy jego obecność.

Wynik testów znany jest od razu, a pacjent uzyskuje wykaz wszystkich badanych pasożytów z podkreśleniem tych, których obecność stwierdzono podczas diagnozy.

W laboratorium nie wykryto pasożytów a masz dolegliwości?

Diagnostyka laboratoryjna jest niedoskonała, a skuteczność badania na pasożyty w kale oscyluje na poziomie kilku procent. Często pacjent dostaje negatywny wynik testu na pasożyty z próbki kału, jednak nie powinniśmy mu ufać - ponieważ możliwe że po prostu nie wykryto jaj w danej próbce kału. Większość pasożytów zasiedla inne obszary niż jelito np. narządy wewnętrzne (wątroba, płuca, nerki), układ krwionośny, mięśnie, mózg, gałka oczna itd.

Najczulszą metodą wykrycia pasożytów jest właśnie diagnostyka biorezonansowa.

Leczenie pasożytów

Biorezonans oprócz precyzyjnego diagnozowania obecności pasożytów, daje również możliwość skutecznego ich usuwania - wyciszania bez użycia żadnych leków, które w przypadku dzieci są źle tolerowane oraz obciążają delikatną wątrobę. Zazwyczaj potrzeba 2-3 zabiegów do wyeliminowania pasożytów. Terapia Biorezonansowa niszczy - unieszkodliwia pasożyty, a następnie są one etapami usuwane z organizmu - podobnie jak toksyny.